GLC SUV
dostępny od ręki!

Już za 1 949 zł netto miesięcznie.

GLC SUV <br />
dostępny od ręki!

Twój Mercedes
Bliżej niż myślisz

Odbierzesz go w salonie Mercedes-Benz
lub dostarczymy go do Twojej firmy!

Twój Mercedes<br />
Bliżej niż myślisz
Jak to działa?

Krok 1

Wybierz swojego wymarzonego Mercedesa spośród modeli znajdujących się w naszej ofercie. Następnie określ wysokość wpłaty wstępnej, czas trwania umowy oraz limit kilometrów. W cenie abonamentu zawarty jest serwis, który jest realizowany u autoryzowanego dealera. Możesz również wybrać opcję rozszerzoną – wtedy w jednej, wygodnej racie masz zapewnione ubezpieczenie OC i AC wraz z pakietem Assistance oraz opony zimowe!

Krok 2

Kliknij przycisk „Zarezerwuj” i wypełnij krótki formularz, dzięki któremu będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Krok 3

Po przesłaniu danych kontaktowych wybranego samochodu wraz ze szczegółami finansowania, skontaktuje się z Tobą nasz Doradca Handlowy. Przekaże potrzebne szczegóły dotyczące umowy oraz odpowie na nurtujące Cię pytania.

Krok 4

Wszystko uzgodnione? Świetnie! Aby cieszyć się swoim Nowym Mercedesem potrzebne jest jeszcze podpisanie wymaganych dokumentów. Procedura jest uproszczona, dzięki temu proces ten przebiegnie sprawnie.

 Krok 5

I już! Twoja Gwiazda jest gotowa do odbioru u autoryzowanego dealera Mercedes-Benz! Ty zdecydujesz która z lokalizacji jest dla Ciebie najbardziej dogodna – Poznań, Wrocław, Leszno czy Golęczewo. Możemy go również dostarczyć prosto do Twojego domu!

Czym jest najem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy to forma finansowania skierowana głownie do firm. Chcąc nająć samochód, nie pozyskuje się go na własność lecz płaci się miesięczną ratę za jego użytkowanie.  W ustalonej w umowie, miesięcznej opłacie znajduje się nie tylko koszt wynajmu pojazdu oraz serwis ale może zawierać w sobie koszt ubezpieczenia lub zimowego kompletu opon. Dzięki temu nie trzeba się martwić o przeglądy, serwis wynikający z eksploatacji samochodu lub kosztów naprawę na wypadek awarii. Po zakończeniu umowy samochód można oddać – wykup nie jest konieczny, lecz oczywiście jest taka możliwość.

Czym różni się wynajem długoterminowy od leasingu?

Główną różnicą między wynajmem długoterminowy a leasingiem są przewidywalne koszty.  Osoba decydująca się na wynajem długoterminowy, płaci comiesięczną ratę, która dodatkowo może zawierać liczne usługi dodatkowe. Są to m.in. ubezpieczenie, okresowe przeglądy, naprawy czy sezonowa wymiana opon. Jest to rozwiązanie z pewnością bardziej komfortowe, ponieważ osoba wynajmująca nie musi się martwić nieplanowanymi kosztami wynikających z napraw, wyboru ubezpieczenia etc.

W przypadku leasingu to zazwyczaj leasingobiorca ponosi koszty bieżącego użytkowania, takie jak naprawy czy przeglądy.  Jest on również zobowiązany do opłaty wstępnej. Ponadto comiesięczna rata jest znacznie wyższa niż w przypadku wynajmu długoterminowego. Wynika to z obowiązku wykupu samochodu po zakończeniu umowy.

Wynajem długoterminowy cechuje znacznie niższa miesięczna rata oraz brak opłaty występnej. Po rozwiązaniu się umowy użytkownik nie jest zobowiązany do wykupy samochodu (choć oczywiście jest to możliwe) lecz może go po prostu oddać lub wymienić na nowy.

Różni się również okres trwania umowy. W przypadku leasingu jest ona zazwyczaj dłuższa, trwa ona około 5 lat. Zdarza się, że jest wydłużana lub skracana o 1-2 lata. W przypadku najmu długoterminowego natomiast użytkownik może wymienić samochód na nowy znacznie szybciej, bo po okresie już np. 2 lub 3 lat.

skontaktuj się z nami

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.