CLA
DOSTĘPNE OD RĘKI!

Już od 3199 zł netto miesięcznie.

CLA <br />
DOSTĘPNE OD RĘKI!

NAJNOWSZE MODELE
MERCEDES-BENZ!

Najem na 6 lub 12 miesięcy.

NAJNOWSZE MODELE <br />
MERCEDES-BENZ!

POŁĄCZENIE MOCY
I ELEGANCJI!

Zacznij swoją podróż teraz, bez żadnych opłat wstępnych.

POŁĄCZENIE MOCY  <br />
I ELEGANCJI!

NOWY GLC
BEZ WPŁATY WSTĘPNEJ!

Najem już od 6 miesięcy.

NOWY GLC  <br />
BEZ WPŁATY WSTĘPNEJ!
Jak to działa?

Krok 1

Wybierz swojego wymarzonego Mercedesa spośród modeli znajdujących się w naszej ofercie. Następnie określ czas trwania umowy, a limit kilometrów zostanie naliczony automatycznie. Wysokość wpłaty wstępnej wynosi zawsze 0 zł. W cenie abonamentu zawarty jest serwis, który jest realizowany u autoryzowanego dealera, ubezpieczenie OC i AC wraz z pakietem Assistance oraz opony zimowe!

Krok 2

Kliknij przycisk „Rezerwuj” i wypełnij krótki formularz, dzięki któremu będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Krok 3

Po przesłaniu danych kontaktowych wybranego samochodu wraz ze szczegółami finansowania, skontaktuje się z Tobą nasz Doradca Handlowy. Przekaże potrzebne szczegóły dotyczące umowy oraz odpowie na nurtujące Cię pytania.

Krok 4

Wszystko uzgodnione? Świetnie! Aby cieszyć się swoim Nowym Mercedesem potrzebne jest jeszcze podpisanie wymaganych dokumentów. Procedura jest uproszczona, dzięki temu proces ten przebiega sprawnie.

 Krok 5

I już! Twoja Gwiazda jest gotowa do odbioru u autoryzowanego dealera Mercedes-Benz! Ty zdecydujesz która z lokalizacji jest dla Ciebie najbardziej dogodna – Poznań, Wrocław, Leszno czy Golęczewo. Możemy go również dostarczyć prosto do Twojego domu!

Czym jest najem średnio i długoterminowy?

Wynajem średnio i długoterminowy to forma finansowania skierowana głównie do firm. Chcąc nająć samochód, nie pozyskuje się go na własność lecz płaci się miesięczną ratę za jego użytkowanie. W ustalonej w umowie, miesięcznej opłacie znajduje się nie tylko koszt wynajmu pojazdu oraz serwis, ale może zawierać w sobie koszt ubezpieczenia lub zimowego kompletu opon. Dzięki temu nie trzeba się martwić o przeglądy, serwis wynikający z eksploatacji samochodu lub koszty naprawę na wypadek awarii. Po zakończeniu umowy samochód można oddać – wykup nie jest konieczny, lecz oczywiście jest taka możliwość.

Czym różni się najem średnio i długoterminowy od leasingu?

Główną różnicą między wynajmem średnio lub długoterminowym a leasingiem są przewidywalne koszty. Osoba decydująca się na wynajem średnio lub długoterminowy, płaci comiesięczną ratę, która dodatkowo może zawierać liczne usługi dodatkowe. Są to m.in. ubezpieczenie, okresowe przeglądy, naprawy czy sezonowa wymiana opon. Jest to rozwiązanie z pewnością bardziej komfortowe, ponieważ osoba wynajmująca nie musi się martwić nieplanowanymi kosztami wynikającymi z napraw, wyboru ubezpieczenia etc.

W przypadku leasingu to zazwyczaj leasingobiorca ponosi koszty bieżącego użytkowania, takie jak naprawy czy przeglądy. Jest on również zobowiązany do opłaty wstępnej. Ponadto comiesięczna rata jest znacznie wyższa niż w przypadku wynajmu średnio lub długoterminowego. Wynika to z obowiązku wykupu samochodu po zakończeniu umowy.

Wynajem średnio lub długoterminowy cechuje znacznie niższa miesięczna rata oraz brak opłaty występnej. Po rozwiązaniu się umowy użytkownik nie jest zobowiązany do wykupu samochodu (choć oczywiście jest to możliwe) lecz może go po prostu oddać lub wymienić na nowy.

Różni się również okres trwania umowy. W przypadku leasingu jest ona zazwyczaj dłuższa, trwa ona około 5 lat. Zdarza się, że jest wydłużana lub skracana o 1-2 lata. W przypadku najmu średnioterminowego użytkownik może wymienić samochód na nowy znacznie szybciej, bo już po okresie np. pół roku lub rok. Natomiast w przypadku najmu długoterminowego po okresie 2-3 lata.

skontaktuj się z nami

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.